Menu
Sepetiniz

Teslimat, İade ve Değişim Şartları

Kargo Ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 45 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 500 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.


Kargo Firması

Gönderimlerimiz MNG Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Haftasonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.


Teslimat Süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:30-18:30 arasıdır.


Teslimat Tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 2 veya 3 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.


Teslimat Adresinde Alıcının Bulunmaması

MNG kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir.


Sipariş Takibi

Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.

 

Değişim ve İade

ÜRÜNLER BOZUNABİLEN ÜRÜN OLDUĞU İÇİN İADESİ YOKTUR.
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.